Nakúpte aspoň za 30 € a dopravu máte zadarmo! Nakúpte aspoň za 30 € a dopravu máte zadarmo!

Alternatívne cestoviny sú pre mnohých veľkou neznámou. Vo svete ľudí zakladajúcich si na zdravšom stravovaní a športovcov to však nie je úplne pravdou. Proteínové cestoviny Max Sport sú zdravou náhradou v klasických receptoch. Vyrobené zo sóje, fazule či quinoí sú ideálne aj pre ľudí trpiacich intoleranciou na lepok. Samozrejme tiež aj vegetariánov a vegánov.

V ponuke Max Sport nájdete štyri druhy. Fettuccine z organickej zelenej sóje, špagety z organických čiernych fazúľ, fettuccine z organickej quinoe a špagety z organických Adzuki fazúľ sú bohatým zdrojom bielkovín a skvelým spestrením vašich doterajších jedál. Všetky proteínové cestoviny sú v bio kvalite, bez GMO a nezaťažujú organizmus.

Vďaka vysokému obsahu vlákniny naše fit cestoviny navyše podporujú správne trávenie. Nie je to teda len tak nejaká obyčajná pasta. Chuťou aj vlastnosťami častokrát prekoná klasické cestoviny. Chceli by ste sa pozrieť, čo všetko sa dá z Max Sport cestovín vykúzliť? Pozrite sa do sekcie receptov proteínových cestovín na našom blogu.

Buďte vždy v obraze, odoberajte novinky, tipy, triky a motiváciu k maximálnemu výkonu!