Nakúpte aspoň za 30 € a dopravu máte zadarmo! Nakúpte aspoň za 30 € a dopravu máte zadarmo!

O nás

O vzniku a misii

Spoločnosť Max Sport s.r.o. bola založená na Slovensku v roku 2005. Vznikla s úmyslom vyvíjať, vyrábať a predávať výživové doplnky pre širokú športujúcu verejnosť. Po chutných a kvalitných proteínových tyčinkách začal rásť dopyt a stali sa populárnymi nielen medzi športovcami, ale aj uprostred všeobecnej verejnosti.

Svet sa hýbe čoraz rýchlejšie a s ním aj potreby spoločnosti, ktorá si žiada zdravšie a praktickejšie stravovacie alternatívy. Preto pozeráme vpred a rovnako aj vôkol nás, nasledujeme trendy, aby sme splnili požiadavky modernej a zdravej spoločnosti.

Max Sport s.r.o. si v spojení s technológmi, fyziológmi, športovcami a odborníkmi na výživu stanovila cieľ – vyrábať kvalitné, chutné a cenovo dostupné produkty pre každého.

Spoločnosť Max Sport s.r.o. a jej doplnky vám pomôžu v dodržiavaní zdravého životného štýlu, dodajú potrebné nutričné látky, vitamíny a minerály, zrýchlia regeneráciu a pripravia vás na zvládnutie nových výziev.

Dnes sme globálna spoločnosť, ktorá zasahuje a ovplyvňuje celý svet. Chce nadchnúť ľudí a robiť ich zvedavými, tým ich posúvať ďalej a ukazovať svetu neobmedzené možnosti. Chceme svet zlepšovať, a tým pomáhať všetkým.

V roku 2023 sme zmenili obchodné meno na BAULI SLOVAKIA & CZECH REPUBLIC s.r.o.

Max Sport a dobrá energia

Úprimne vám ďakujeme za návštevu našej stránky. Vážime si váš záujem o nás a chceme si získať aj vašu dlhodobú priazeň.

Tak ako vo firme, aj v našich produktoch prúdi dobrá energia. Vyskúšajte ich aj vy a pocíťte tú energiu. Radi sa o ňu podelíme.

S dôrazom na kvalitu

Robíme lebo chceme, nie preto, že musíme. Všetky naše produkty tvoríme s láskou, vášňou a dôrazom na chuť a kvalitu.  Zákazníci to oceňujú, radi sa k našim produktom vracajú a my im za to ďakujeme.