Nakúpte aspoň za 30 € a dopravu máte zadarmo! Nakúpte aspoň za 30 € a dopravu máte zadarmo!

O nás

O vzniku a misii

Spoločnosť Max Sport s.r.o. bola založená na Slovensku v roku 2005. Vznikla s úmyslom vyvíjať, vyrábať a predávať výživové doplnky pre širokú športujúcu verejnosť. Po chutných a kvalitných proteínových tyčinkách začal rásť dopyt a stali sa populárnymi nielen medzi športovcami, ale aj uprostred všeobecnej verejnosti.

Svet sa hýbe čoraz rýchlejšie a s ním aj potreby spoločnosti, ktorá si žiada zdravšie a praktickejšie stravovacie alternatívy. Preto pozeráme vpred a rovnako aj vôkol nás, nasledujeme trendy, aby sme splnili požiadavky modernej a zdravej spoločnosti.

Max Sport s.r.o. si v spojení s technológmi, fyziológmi, športovcami a odborníkmi na výživu stanovila cieľ – vyrábať kvalitné, chutné a cenovo dostupné produkty pre každého.

Spoločnosť Max Sport s.r.o. a jej doplnky vám pomôžu v dodržiavaní zdravého životného štýlu, dodajú potrebné nutričné látky, vitamíny a minerály, zrýchlia regeneráciu a pripravia vás na zvládnutie nových výziev.

Dnes sme globálna spoločnosť, ktorá zasahuje a ovplyvňuje celý svet. Chce nadchnúť ľudí a robiť ich zvedavými, tým ich posúvať ďalej a ukazovať svetu neobmedzené možnosti. Chceme svet zlepšovať, a tým pomáhať všetkým.

V roku 2023 sme zmenili obchodné meno na BAULI SLOVAKIA & CZECH REPUBLIC s.r.o.

Max Sport a dobrá energia

Úprimne vám ďakujeme za návštevu našej stránky. Vážime si váš záujem o nás a chceme si získať aj vašu dlhodobú priazeň.

Tak ako vo firme, aj v našich produktoch prúdi dobrá energia. Vyskúšajte ich aj vy a pocíťte tú energiu. Radi sa o ňu podelíme.

S dôrazom na kvalitu

Robíme lebo chceme, nie preto, že musíme. Všetky naše produkty tvoríme s láskou, vášňou a dôrazom na chuť a kvalitu.  Zákazníci to oceňujú, radi sa k našim produktom vracajú a my im za to ďakujeme.JaguarFox


Spoločnosť Max Sport sa rozhodla načrieť do nových neprebádaných vôd doplnkov výživy. Keďže čoraz viac sme cítili z okolia potrebu priniesť kvalitné doplnky stravy aj pre sektor herného priemyslu a e-športovcov, rozhodli sme sa využiť našu expertízu v oblasti doplnkov a vytvorili úplne nový brand. 

Značka JaguarFox bola oficiálne spustená na začiatku apríla 2022. Celkovo sme teda nechceli byť len akýmsi substitútom pre súčasné stimulátory pre hráčov. Chceli sme im ponúknuť zdravšiu a kvalitnejšiu alternatívu v podobe doplnkov na prírodnej báze, ktorých účinky skutočne pocítia, avšak nebudú sa musieť báť o svoje zdravie. A čím sme taktiež známi, dbali sme aj na skvelú chuť. 

V portfóliu JaguarFox sa nachádzajú chutné Gaming Energy Bars s vanilkovou alebo čokoládovou príchuťou. Tyčinky obsahujú moderný sacharid palatinózu, vďaka ktorej sa energia uvoľňuje do tela postupne, zasýti tak na dlhú dobu a ešte aj skvelo chutí.  

Ďalším produktom v poradí sú Stamina kapsule, ktoré dajú zabudnúť na únavu či stres. Hranie s čistou mysľou je pre nás základom. Kapsule majú neutrálnu chuť a poriadne nabudia. 

Play Shot je tu pre všetkých, ktorí minulú poriadnu akciu. Kompaktné balenie 10 ml je skvelé z hľadiska efektivity času. Nie je potrebné zastavovať hru každú chvíľu, ako pri klasických energetických nápojoch. Len čistá energia, sústredenie a žiadny stres.  

Rozhodne ale netreba zabúdať na kvalitný oddych. Aj tu prichádza JaguarFox s chutným Pause Shotom, vďaka ktorému telo dobije baterky prirodzeným spôsobom. Obsah melatonínu v produkte prispeje k rýchlejšiemu zaspávaniu, hlbšiemu pocitu pokoja a taktiež lepšie nálade.

Všetky potrebné informácie sa dozvieš na www.jaguarfox.com