Nakúpte aspoň za 30 € a dopravu máte zadarmo! Nakúpte aspoň za 30 € a dopravu máte zadarmo!

Kategória tyčiniek je v našej ponuke najviac zastúpená. Nájdete tu od vysoko proteínových tyčiniek, cez organické medové chuťovky, až po klasické müsli fit tyčinky. Možností je nepreberné množstvo, stačí si len vybrať podľa svojej chuti a pustiť sa do toho.

Max Sport tyčinky ponúkajú širokú škálu výhod oproti konkurenčným značkám. Najvýraznejším benefitom je rozhodne chuť. Tím expertov neustále pracuje na vývoji a zdokonaľovaní procesu výroby tak, aby boli naše fitness tyčinky plné dobrých nutričných hodnôt, no stále zákazníkovi chutili. Veď načo je 50 % bielkovín v produkte, pokiaľ nechutí dobre? Práve vyváženosť makro nutrientov a chuti robí z proteínových tyčiniek Max Sport unikátny produkt .

Za základ nášho portfólia môžeme považovať proteínové tyčinky. Max Sport Protein Bar bola vôbec prvým produktom, ktorý sme vypustili do sveta. Dodnes veľmi populárna a vďaka našej koncepčnej práci je najpredávanejším produktom vo svoje kategórii na Slovensku. Ďalej sme nadviazali radom Royal Proteín tyčiniek s exotickými príchuťami. Royalky si nájdu svojich fanúšikov, pokiaľ máte radi niečo iné a neopozerané.

Pre milovníkov poctivých nutričných hodnôt a skvelej chuti je tu Infinity Proteín. Olymp našich tyčiniek vyniká nadpriemerným zložením vhodným najmä pre športovcov, no zároveň ho ľudia radi konzumujú kvôli jeho vynikajúcej chuti. Žiadna tuhosť ani pachuť, jemná zmes srvátkového proteínu zaliata v čokoláde a posypaná chrumkami poteší nejedného labužníka.

V proteínovom produktovom rade ponúkame tiež jedinečnú tyčinku s kolagénom – Collagen+. Ide o unikát medzi fit tyčinkami, ktorý obsahuje až 5 200 mg kolagénu, čo je polovica dennej odporúčanej dávky rovnomennej látky. Je teda ideálnym pomocníkom ku krásnej pleti, zdravým zubom a kĺbom, pružnej pokožke a celkovo prispieva ku správnemu fungovaniu organizmu. Môžete tak zabudnúť na nechutné prášky či tabletky. Kolagén vo forme vynikajúcej tyčinky je cesta.

Vegetariáni si nájdu tiež svoje. Raw Proteín tyčinka obsahuje bielkoviny rastlinného pôvodu, ktoré poslúžia ako vhodný doplnok práve do tohto snacku. Je spracovaná do teploty 42 °C tak, aby všetky enzýmy, vitamíny, minerály a ďalšie látky zostali nedotknuté. Ako chutný snack z rovnakej rodiny u nás nájdete aj Raw PaleoProduktový rad uzatvárajú nové sójové tyčinky Flow. ...

Skutočne si u nás každý nájde to svoje, stačí správne vybrať a už sa od nich neodtrhnete. Bohatý výber typov či príchutí, na rôzne príležitosti aj s rozličnými vlastnosťami. To sú tyčinky Max Sport. Zaujíma vás, aké novinky sme si pripravili? Všetko prehľadne na jednom mieste.

Buďte vždy v obraze, odoberajte novinky, tipy, triky a motiváciu k maximálnemu výkonu!