Nakúpte aspoň za 30 € a dopravu máte zadarmo! Nakúpte aspoň za 30 € a dopravu máte zadarmo!

Tyčinka Collagen+ je prvá kolagénová tyčinka na trhu a spája v sebe jemnú chuť s vedecky dokázanou funkčnosťou. Je navrhnutá tak, aby sa stala každodenným občerstvením, ktoré poteší vaše chuťové poháriky, dodá vám energiu a poskytne veľkú škálu funkčných výhod.

Kolagén je známy ako kĺbová výživa. Avšak nie je to len o tom. Práve blahodarné účinky tejto látky môžete využiť aj pre žiarivé pevné vlasy, silné zuby, ba dokonca aj proti starnutiu pokožky. Najlepší kolagén si často musíte dávať len vo forme tabliet alebo práškov. To je s tyčinkou Collagen+ minulosťou.

V štyroch famóznych príchutiach si vás jednoznačne ihneď získa. Sú to čokoláda, jahoda, kokos a slaný karamel. Jedna tyčinka má až 38 % proteínov, čím sa vyrovná mnohým iným konkurentom, avšak ešte navyše obsahuje aj polovicu odporúčanej dennej dávky kolagénu – 5 200 miligramov. S nízkym obsahom cukru je vhodná aj do diéty. Naviac je bez lepku, takže istotne potešíme všetkých ľudí trpiacich celiakiou. Máte chuť aj na niečo s ovsenými vločkami? Skúste aj naše Beez-ky.

Buďte vždy v obraze, odoberajte novinky, tipy, triky a motiváciu k maximálnemu výkonu!