Nakúpte aspoň za 30 € a dopravu máte zadarmo! Nakúpte aspoň za 30 € a dopravu máte zadarmo!

Naša filozofia

Filozofia Max Sport je postavená na troch pilieroch – kvalita, chuť a cena.

Kvalita

Partnerstvo so športovo – diagnostickým centrom Sport Diag a Slovenskou Technickou Univerzitou, ktorých špičkové know-how je využívané pri vývoji Max Sport produktov, napomáha k optimálnej funkčnosti našich výrobkov. Pri výrobe používame najkvalitnejšie lokálne alebo európske suroviny. Max Sport tyčinky sa vyrábajú v jednej z najmodernejších prevádzok na Slovensku, spĺňajúcej najvyššie štandardy.

Chuť

S výrobkami Max Sport potešíte nielen telo, ale aj chuťové bunky. Zákazníkom chceme dopriať zdravšiu alternatívu snackov, na ktorých si zároveň pochutia. NašI technológovia stoja pred zložitou úlohou – vyrábať nutrične vyvážené produkty, ktoré výborne chutia. Myslíme si, že sa im zatiaľ veľmi dobre darí. Veď posúďte sami…

Cena

Misiou Max Sport je sprístupniť kvalitné doplnky výživy čo najširšej skupine aktívnych ľudí. Majú byť pre všetkých. ČI už vrcholových alebo rekreačných športovcov, návštevníkov fitness centier, bežcov, cyklistov, horolezcov, turistov, lyžiarov – jednoducho pre každého aktívneho človeka. A nimi sme v podstate my všetci. Vďaka tomu, že sa snažíme priblížiť k zákazníkom na čo najväčšom počte predajných miest, sme schopní udržiavať priaznivú cenu.