Nakúpte aspoň za 30 € a dopravu máte zadarmo! Nakúpte aspoň za 30 € a dopravu máte zadarmo!

Organické proteínové cestoviny

Organické proteínové cestoviny

Alternatívne cestoviny sú pre mnohých veľkou neznámou. Vo svete ľudí zakladajúcich si na zdravšom stravovaní a športovcov to však nie je úplne pravdou. Proteínové cestoviny Max Sport sú zdravou náhradou v klasických receptoch. Vyrobené zo sóje, fazule či quinoa sú ideálne aj pre ľudí trpiacich intoleranciou na lepok. Samozrejme tiež aj vegetariánov a vegánov.

V ponuke Max Sport nájdete šesť druhov. Organické Fusilli z červenej šošovice, špagety z organických čiernych fazúľ, penne zo zeleného hrásku, špagety z organických adzuki fazúľ, organické fettucine z quinoy a organické fettucine zo zelenej sóje sú bohatým zdrojom bielkovín a skvelým spestrením vašich doterajších jedál. Všetky proteínové cestoviny sú v bio kvalite, bez GMO a nezaťažujú organizmus.

Vďaka vysokému obsahu vlákniny naše fit cestoviny navyše podporujú správne trávenie. Nie je to teda len tak nejaká obyčajná pasta. Chuťou aj vlastnosťami častokrát prekoná klasické cestoviny. Chceli by ste sa pozrieť, čo všetko sa dá z Max Sport cestovín vykúzliť? Pozrite sa do sekcie receptov proteínových cestovín na našom blogu.

Buďte vždy v obraze, odoberajte novinky, tipy, triky a motiváciu k maximálnemu výkonu!