Nakúpte aspoň za 30 € a dopravu máte zadarmo! Nakúpte aspoň za 30 € a dopravu máte zadarmo!

Svet sa hýbe čoraz rýchlejšie a ľudia stále viac hľadajú zdravšie a výhodnejšie alternatívy. Máme oči otvorené a nasledujeme trendy, aby sme boli schopní naplniť potreby moderného a zdravo žijúceho spotrebiteľa.

Vyberte si z pestrej ponuky nie len chutných, ale aj na proteíny bohatých funkčných potravín rôznych kategórií. Naše produkty nie sú iba klasické doplnky výživy. Svojou chuťou a komplexnými vlastnosťami častokrát slúžia aj ako náhrada klasických sladkostí. Ich konzumácia by sa preto dala považovať za zdravé stravovanie.

Samozrejme produkty Max Sport nenahrádzajú plnohodnotné jedlá, no ako chutný snack medzi jedlami sú rozhodne vítané. V niektorých prípadoch môžu dokonca pomôcť, keď aktuálne nemáte čas ani priestor pre konzumáciu iných jedál. Tyčinky bohaté na bielkoviny istotne prešli rukami už nejedného z vás. Lenže my nie sme len o tyčinkách. Nájdete u nás aj proteínové cestoviny, famózne proteínové chipsy, či skvelú lieskovo orieškovú nátierku Nellu. Žeby chutný základ na fitness večeru? Nenamietali by sme. Ako dezert následne odporúčame proteínové oblátky a zapiť to môžete bielkovinovým šejkom.

Podstatou pre zdravé telo je však vyvážená strava obsahujúca všetky potrebné látky pre správne fungovanie organizmu. Samozrejme základom väčšiny našich produktov sú kvalitné bielkoviny. Ale zdatne im sekundujú aj iné blahodarné látky. Vitamíny, minerály, vláknina a ďalšie prvky tvoria krásny celok spolu súvisiacich elementov obsiahnutý vo vnútri športovej výživy Max Sport.

Produkty značky Max Sport, to nie je len proteín pre mužov a proteín pre ženy. Je to komplexné a  funkčné zdravé stravovanie pre všetky vekové kategórie. Prezrite si našu bohatú ponuku a vyberte si. Svoje si tu nájde naozaj každý.

Buďte vždy v obraze, odoberajte novinky, tipy, triky a motiváciu k maximálnemu výkonu!