Nakúpte aspoň za 30 € a dopravu máte zadarmo! Nakúpte aspoň za 30 € a dopravu máte zadarmo!

Doprava a platba

Doprava a doručenie

Objednaný tovar doručujeme našimi spolupracujúcimi kuriérmi, podľa aktuálne stanovených cenníkov. Informáciu o cene za prepravu nájdete v košíku pri potvrdení objednaného tovaru.

Tovar nad 30 euro doručujeme zadarmo a za dopravu neplatíte

Po vytvorení online objednávky vám príde e-mail s potvrdením o vytvorení objednávky s jej presnými detailami. Ak sa tak nestane, neváhajte nás kontaktovať. (niekedy sa stane, že e-mail príde do spamu, alebo ste urobili preklep v e-mailovej adrese)

Vašu online objednávku spracujeme, zabalíme a expedujeme, t.j. odovzdáme do rúk kuriéra zväčša do 24 hodín od vytvorenia objednávky.

Akonáhle vašu objednávku odošleme, budete o expedícii informovaní e-mailom, v ktorom nájdete aj sledovacie číslo a link vašej zásielky. Z e-mailu sa dozviete, kde sa vaša zásielka nachádza a kedy sa bude približne doručovať. Taktiež dostanete e-mailom faktúru.

Ak sa tak nestane, neváhajte nás kontaktovať a my vás o stave vášho balíka informujeme.


Možnosti platby

V Max Sport máte možnosť zaplatiť za tovar nasledovnými spôsobmi:

Platba kartou

Objednávku viete zaplatiť platobnou kartou. Akceptujeme karty VISA, Mastercard, Maestro a iné. Pri platbe kartou budete požiadaní o zadanie platobných údajov.

Pri platbe kartou vyžadujeme 3D validáciu. To znamená, že objednávku musíte potvrdiť číselným kódom, ktorý Vám príde esemeskou.


Platba bankovým prevodom

Po dokončení objednávky sú produkty rezervované a následne Vám bude zaslaný email s potrebnými informáciami k platbe, vrátane čísla účtu, na ktorý je potrebné platbu zaslať, a variabilného symbolu, ktorý je nutné pri platbe uviesť. 

Pri platbe prevodom je potrebné počítať s dlhším časom pripísania platby na náš účet (štandardne 1-3 pracovné dni).

V momente pripísania platby začíname objednávku odosielať.

Informácie o stave Vašej objednávky vám budú doručené na Vašu mailovú adresu.


Platba kuriérovi na dobierku (v hotovosti)

Ak vám vyhovuje platba v hotovosti na dobierku, môžete za objednávku zaplatiť aj pri prevzatí tovaru od kuriérskej spoločnosti. Platiť na dobierku môžete v hotovosti alebo kartou v závislosti od podmienok kuriérkesj spoločnosti. 


Fakturácia

Informácie o platbe za tovar sa nachádzajú na faktúre, ktorú posielame automaticky e-mailom. Faktúry netlačíme na papier a neposielame v krabici. Je to tiež jeden zo spôsobov ako sa snažíme aspoň minimálne šetriť životné prostredie. Faktúru máte k dispozícii online.