Nakúpte aspoň za 30 € a dopravu máte zadarmo! Nakúpte aspoň za 30 € a dopravu máte zadarmo!

Naše ocenenia


Ocenenie Superbrands je znakom špeciálneho postavenia a uznania vynikajúcej pozície značky na lokálnom trhu. Max Sport sa touto cenou zaradil do skupiny elitných značiek, ktoré predstavujú vzor úspešného rozvoja a neustáleho zvyšovania hodnoty značky. Pečať je veľakrát rozhodujúcim faktorom pre spotrebiteľov, čo pomáha značkám získať nových zákazníkov.


V rámci prezentácií globálnych potravinových trendov a inovácií na Sial 2016 sme opäť získali ocenenia pre dve naše produktové rady: Raw Paleo Protein Bar a Good Morning.


Gulfood Innovation je ocenením špičkovej kvality a inovácie v priemysle potravín a nápojov. Naším oceneným produktom bola Organic Protein Pasta, ktorá sa dostala medzi finalistov vo svojej kategórii.


Originálna chuť, inovatívne obaly, originálny koncept, využitie novej technológie a nový výrobný proces. Tieto faktory zohrávali dôležitú úlohu pri udeľovaní ocenenení. Inovatívne produkty z nášho portfólia Protein Shake a Veggie Protein pritiahli členov poroty a získali ocenenie Sial Innovation Award 2014 na celosvetovom potravinárskom veľtrhu v Paríži.


Product of the year je svetovo najväčšie spotrebiteľské hlasovacie ocenenie za produktové inovácie. Má globálny rozmer a je celosvetovo uznávané. Ocenenie produkt roka v súčastnosti pôsobí v 39 krajinách s rovnakým cieľom: orientovať spotrebiteľa na inovatívne produkty na jeho trhu a oceniť účastníka za kvalitu a inováciu výrobkov. Naše produkty – Protein Bars a Life Energy Bar vyhrali toto prestížne ocenenie v Portugalsku.