- - - - -

Niečo o násÚprimne ďakujeme za návštevu webu Maxsport, vážime si tvoj záujem a chceme si získať aj tvoju dlhodobú priazeň. Vo firme Maxsport, aj v našich produktoch prúdi dobrá energia. Vyskúšaj produkty Maxsport a pocíť tú energiu aj ty. Radi sa o ňu s tebou podelíme.

Nemáme radi stres a neženieme sa za vidinou čo najvyššieho zisku. Robíme lebo chceme, nie preto, že musíme. Všetky naše produkty: Protein bar, Protein CakeProtein KexProtein ShakeLife+EnergySlim ZoneFit KidVeggie Protein, Legalized ProteinProtein PastaPaleo, Paleo Protein a Good morning tvoríme s láskou, vášňou a dôrazom na kvalitu. Zákazníci si to cenia, radi sa k našim produktom vracajú a my im za to ďakujeme.

Trúfame si povedať, že dnes sme najobľúbenejšia lokálna „performancefood“ značka a na kvalite produktov sa tiež zhodujú zákazníci z najrôznejších krajín, od Portugalska po Kazachstan, z Cypru až po Škandináviu. Máme z toho radosť.Aktuálne Max Sport produkty

 

 

PROTEIN

Naša tyčinka Proteín je produkt pre aktívnych ľudí každého veku, obľúbená je medzi mužmi, ako aj medzi ženami. Je skvelou voľbou pre ľudí, ktorí sa venujú oddychovému, či profesionálnemu športu, ale je tiež vhodnou voľbou pre ľudí v kanceláriach, na cestách, či v prírode.

 

PROTEIN KEX

Skombinujte hriešnu chuť klasických cukroviniek s parametrami najmodernejšieho fitness výrobku a dostanete KEX. Táto jedinečná kombinácia robí KEX jedným z najlepších výrobkov vo svojej unikátnej kategórii.

 

PROTEIN CAKE

 

Ďalší originálny produkt našej proteínovej línie, na ktorý môžeme byť hrdí. PROTEIN CAKE má chuť jemnej cukrovinky, ktorá
vás istotne chuťovo uspokojí. Zároveň je obohatený o proteíny, kyselinu listvú a je vyrobený v bezlepkovej kvalite.PROTEIN SHAKE

Lahodný belgický milkshake s vysokým obsahom proteínov, bez pridaného cukru, umelých sladidiel a farbív. Je vyrobený z čerstvého mlieka, dosladený extraktom zo stévie, obsahuje vysoký podiel vlákniny a má nízky obsah tuku. Výborný produkt pre všetkých, ktorí hľadajú nízkokalorický zdroj proteínov. Je ideálnou náhradou večere pre tých, ktorí si strážia svoju váhu.

 

LIFE + ENERGY

Tyčinka Life + Energy obsahuje komplexné sacharidy a proteíny. Je určená na dopĺňanie stratenej energie pri dlhších výkonoch. Je vyrobená zo sacharidov s nízkym aj vysokým glykemickým indexom, čo zabezpečí rýchly nárast energie za krátky čas a udržuje stabilný výkon po dlhú dobu. Nezaťažuje tráviaci trakt a tak zostáva viac krvi vo svaloch, čo umožňuje lepší prenos kyslíka k pracujúcim svalom. Ideálna pri vytrvalostných športoch, pri turistike, pre horolezcov, lyžiarov, maratóncov,cyklistov, ale aj pre ostatných športovcov ako náhrada jedla.SLIM ZONE

Tyčinka Slim Zone je nutrične vyvážený snack pre všetky ženy, ktorým záleží na svojom zdraví a postave. Vyznačuje sa predovšetkým nízkym glykemickým indexom, takže vás zasýti na dlhší čas, má vysoký obsah proteínu, nízky obsah cukrov,
obsahuje vitamíny, minerály a L-karnitín. Svojim zložením je ideálna aj počas chudnutia, alebo stráženia si váhy, ale zároveň je tak chutná, že uspokojí chuťové poháriky ako zdravá alternatíva namiesto klasických cukroviniek.

 

FIT KID

Tyčinka FIT KID® bola vytvorená v spolupráci s odborníkmi na detskú výživu. Je výsledkom úprimnej snahy ponúknuť rodičom a ich deťom zdravšiu alternatívu k presladeným produktom. Obsahuje najnižší podiel cukru vo svojej kategórii, je dosladená extraktom zo stévie.VEGGIE PROTEIN

Tyčinka Veggie Protein je svetová novinka - revolúcia v snackoch vyrobená zo strukovín,semiačok, zeleniny a olivového oleja. Pochúťka pre širokú cieľovú skupinu s úžasnými výživovými parametrami. Unikátny slaný snack, keď pocítite hlad medzi hlavnými jedlami.

 

LEGALIZED PROTEIN RAW BAR 

Naše konopo-proteínové snacky stanovujú nový štandard v oblasti zdravej výživy. Legalized Protein Bar je jedinečný organický produkt, ktorý je 100% prírodný, bohatý na rastlinné bielkoviny, bez lepku, mlieka a alergénov. Pre zvýšenie nutričnej hodnoty a zlepšenie biologickej dostupnosti minerálov, vitamínov a bielkovín sme použili naklíčené semená konope a produkt spracovali pod 42 °C, aby si udržal všeky výživové vlasnoti.

 

PROTEIN PASTA

 

Naša Organic Proteín Pasta je ideálna pre tých, ktorí chcú získať extra proteín a zároveň konzumovať cestoviny s nízkym GI (glykemickým indexom). Bez lepku a laktózy, vyrobené iba z fazule a vody. Pretože v jednoduchosti je krása.

 

PALEO RAW BAR

Tyčinka Paleo Raw Barbar je 100% prírodná bezlepková tyčinka iba z orieškov, sušených datlí a kokosového oleja. Obsahuje teda iba tie ingrediencie, ktoré dokázali nájsť ľudia – zberači – na začiatku dejín našej civilizácie bežne v prírode a ktoré konzumovali v ich prirodzenej a neupravovanej podobe. 

PALEO PROTEIN RAW BAR

MAX SPORT predstavuje Raw Paleo Protein - vegánske stravovanie pradávnych dôb pretransformované do ovocím naloženej tyčinky s veľkou dávkou proteínu. Vychutnajte si pocit energie zo surového ovocia, ktoré poháňalo našich predkov pri tvorbe divov a sila vegánskeho proteínu, ktorá im dodávala silu do boja. Staňte sa skutočným BARBAR-om s touto 100% prírodnou, vegánskou tyčinkou. Bez lepku, bez sóje, bez mlieka.


GOOD MORNING

Ovocné pyré Good morning je úplne iná alternatíva ako na začiatku dňa získať zdroj bohatého a zdravého jedla, najmä ak trávite rána na cestách a nestíhate klasické raňajky.
Chutná, 100% prírodná zmes čerstvého ovocia je vyrobená z ovocného pyré, cereálií (zmes kukuričnej a ryžovej múky) a "superpotraviny" chia semienok. Produkt neobsahuje lepok a môžete ho dostať v dvoch verziách - ako jablkovo-jahodovo-čučoriedkové pyré a aako jablkovo-mangové pyré s prímesou gréckeho jogurtu.

Podporujeme talenty

Podporujeme talenty

Hľadáme talenty, ktoré by sme podporili na ich ceste stať sa šampiónom. Vieš o talente vo svojom okolí, alebo si talent ty sám?
Čítať viac

Novinky

Novinky

Stále sa niečo deje. A tu je to miesto, kde ťa budeme informovať, čo sa deje v našom svete.
Čítať viac

Prečo naše produkty?

Prečo naše produkty?

Dôvodov pre Max Sport produkty je niekoľko. Staviame na 3 základných pilieroch- kvalita, cena a výborná chuť.
Čítať viac