free_shipping_limit free_shipping_limit

Od teraz za tú istú objednávku darček navyše? 🎁 Prečo nie!

Max Sport si veľmi váži svojich zákazníkov a preto Vám teraz ponúka jedinečnú možnosť získať kvalitné, funkčné, športové oblečenie. Stačí splniť veľkosť objednávky a pošleme Vám ho úplne ZADARMO!

Pribalte Vašim deťom do školy obľúbené Croissanty! TERAZ V AKCII!

Vezmite najobľúbenejšiu príchuť, spojte ju s tradičnými talianskymi cukrovinkami a výsledkom je recept na úspech.

Objavte nový sladký zážitok s Max Sport Protein Cookies! 🍪

NOVINKA! Chutné a zdravé Max Sport Protein Cookies plné bielkovín a vlákniny. Vylepšili sme obľúbenú klasiku, ktorú si teraz môžete vychutnať v bezlepkovej verzii s nízkym obsahom cukru!

NOVINKA! Bezlepková nátierka plná bielkovín a bez pridaného cukru.

Dokonalý pôžitok pre ľudí, ktorí dbajú o svoje zdravie. Teraz v štyroch skvelých príchutiach - Lieskový oriešok & Kakao, Karamel, Pistácia a Mliečna!

Horúce NOVINKY! Protein Bar Višňa a Protein Bar Nugát!

Už ste skúsili naše nové Protein Bar s príchuťami Višňa a Nugát?? Sú skutočne fantastické! Ochutnajte ich ešte dnes. 🤤

Tyčinka plná proteínu a kolagénu za menej ako euríčko!

Jedna tyčinka má až 38 % proteínov, avšak ešte navyše obsahuje aj polovicu odporúčanej dennej dávky kolagénu – 5 200 miligramov. S nízkym obsahom cukru a naviac je bez lepku.

Grill Party Chipsy za euro a pár centov? To musíte mať!

Vegánske Proteínové chipsy sú ideálnou voľbou pre fajnšmekrov. Neobsahujú totiž toľko tuku, ako klasické chipsy. Naviac sú bez lepku, sóje a GMO. S 20 % proteínu ľahko porazia aj akúkoľvek tyčinku.

Sweet Chilly Chipsy tiež? To musíte mať!

Vegánske Proteínové chipsy sú ideálnou voľbou pre fajnšmekrov. Neobsahujú totiž toľko tuku, ako klasické chipsy. Naviac sú bez lepku, sóje a GMO. S 20 % proteínu ľahko porazia aj akúkoľvek tyčinku.

Kúpte si tri FLOW-ky a jednu od nás dostanete zadarmo! Všetky štyri len za 2.64€!

Ak hľadáte gluten-free pochúťku s dobrým výživovým profilom, zaraďte ju do svojho každodenného života a nechajte sa unášať na vlne chutí. California FLOW almond a Havana FLOW rum praline.

Využite NOVÝ akciový balíček - pri kúpe dvoch máte jeden kus od nás zadarmo.

Protein Cake si nájde miesto vo vašom jedálničku ako dobrý snack, či prípadne doplnok do raňajkovej kaše. Je bez palmového tuku a s 27 % vysokokvalitného proteínu si obľúbi každý, nielen športovci.

Najoblúbenejší citrónový kexík v super akcii!

Chutná desiata pre každého s obsahom proteínu až 28%, zasýti počas rodinnej prechádzky alebo po náročnom tréningu. + Nízky obsah cukru + Bez lepku + Obsahuje minerály proti svalovým kŕčom

feature1.text

feature1.text

feature2.text

feature2.text

feature2.text

feature3.text

newsletter.text

from_our_blog from_our_blog